در هر خانه ای و در لوازم سرویس های بهداشتی وجود توالت فرنگی و توالت ایرانی یکی از مهم‌ترین بخش هایی است که نمی توان نبودن آن را نادیده گرفت. لذا باید برای خرید آن دقت بالایی به خرج دهید تا با مشکلات آتی مواجه نشوید
بهترین ماده ممکن برای ساخت سرویس های بهداشتی چینی و یا سرامیک لعاب دار است. همچنین تکنولوژی و ترکیب مواد مختلف برای تولید نیز در کشورها و کمپانی های مختلف دارای تفاوت است.
طبق استانداردهای بین‌المللی، جذب آب در چینی‌های بهداشتی باید کمتر از 0.5% باشد. چینی بهداشتی های بی کیفیت میزان جذب آب بالا دارند که همین موضوع باعث تجمع آلودگی می شود و بستر مناسبی برای رشد میکروب و قارچ فراهم می کند و در نتیجه شما در سرویس بهداشتی خود بوی نامطبوعی را استشمام می کنید. نوین سرام با تولید محصولات سرامیکی با کیفیت و حتی بالاتر از سطح استانداردهای بین المللی ضامن بهداشت در محیط سرویس بهداشتی شماست.
برای انتخاب مناسب‌ترین مدل توالت ایرانی یا فرنگی، داشتن اطلاعاتی از قبیل ابعاد فضای نصب، محل قرار گرفتن خروجی فاضلاب و … لازم است. شما می‌توانید ضمن تماس با واحد فروش و بازاریابی کریت راهنمایی لازم برای انتخاب مناسب‌ترین مدل را دریافت کنید.