نوین سرام کویر

مجتمع تولید چینی بهداشتی نوین سرام در سال ۱۳۸۳ تاسیس و فعالیت خود را در استان یزد در شهرک صنعتی طبس در زمینی به مساحت حدود چهل و پنج هزار متر مربع آغاز کرد و این مجتمع تولید خود را به میزان سالانه یک هزار تن درانواع محصولات چینی بهداشتی آغاز و در طرح توسعه اولیه خود توانسته است سطح تولیدات خود را به میزان  سه هزار تن  افزایش  داده و با توجه به استفاده از مواد اولیه مرغوب داخلی و خارجی، ماشین آلات مدرن و پیشرفته و با بهره گیری از نیروی متخصص، مدیران حاذق ایرانی و تخصص مشاوران مجرب داخلی و بین المللی توانسته است محصولاتی با کیفیت بالاتر از سطح استاندارد ملی ایران تولید و در تمام نقاط ایران عرضه نماید

ARM_FA_EN

اسپینکر

کاشی اسپینکر، محصول جدید کاشی تبریز، کاشی کف و دیوار را با هدف تولید محصولی منحصر به فرد برای مشتری تولید می کند. این کاشی محصول مشترک دو کشور پیشرفته در زمینه کاشی و سرامیک، ایران و اسپانیا می باشد. تلفیق برترین و به روز ترین طرح های دنیا در بهترین کیفیت از مهترین ویژگی های کاشی تبریز می باشد.

شیرآلات شودر

شیرآلات شودر، از سال 1370 در زمینه تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی با هدف خلق محصولات باکیفیت و کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی، با تکیه و توجه به تمام جزییات، مانند دوام و زیبایی و دانش مهندسیِ مطابق با فناوری روز دنیا، آغاز به فعالیت نمود. این نگاه دقیق و توجه به تمام جزییات، درخشیدن نام شودر را بین دیگر رقبا به همراه داشته است.

شیرآلات کیسر

مجموعه هولدینگ بنا آرای نیک آذین ضمن معرفی یکی از برندهای خود به نام کی سر، آن را قابل رقابت با محصولات خارجی می داند و مطابق با فرهنگ ایرانی، محصولی به شما عرضه می کند که ماندگاری به قدمت عمر شما را دارد. ما با تلفیق محصولات دیگر خود از جمله سرامیک، کاشی و یا ترکیب متنوع شیرآلات بهداشتی به ساختمان شما شخصیت اعطا می کنیم.

شیرآلات کلار

شرکت تولیدی و صنعتی کلارپویا تولیدکننده شیرآلات مرغوب و با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای روز اروپا، کیفیت و رضایتمندی مشتریان را هدف اصلی خود قرار داده است.

وان و جکوزی ویستا

شرکت آبشنگ به منظور تولید انواع وان ، جکوزی و اتاق دوش در سال 1380 تاسیس و به بهره برداری رسید. این کارخانه در استان البرز اقدام به فعالیت نمود و در مدت زمان کوتاه توانست با تولیدمحصولاتی با کیفیت و منطبق با استاندارد جهانی خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح در زمینه وان ، جکوزی و اتاق دوش معرفی نماید. شرکت آبشنگ اکنون یکی از تولید کنندگان با کیفیت این‌ گونه محصولات در کشور به شمار رفته و رشد چشمگیر بازار تقاضای محصولات ویستا ، خود مهر تاییدی بر این مطلب است .